Neff T18FDH9L 80cm Electric Hob - Black
T18FDH9L
Neff
Shop Available Products
Key Features
  • 4 cooking zones
  • Power Boost
  • Touch controls
Product Dimensions (H x W x D)
4.5cm x 80.2cm x 52.2cm
The item will need the following connection(s)
  • Electric Electric
White Goods Features
Cooking Element 1 Power front left 2.6 kW
Cooking Element 2 Power rear left: 1.2 kW
Cooking Element 3 Power middle: 3.4 kW
Cooking Element 4 Power front right: 1.8 kW